Víčka pro Kubíčka sbíráme i v Klokánku

O sběru plastových víček pro Jakuba Navaru jsme již psali. Předešlým článkem jsme však sbírání víček neukončili. Naopak do projektu se zapojil i Klokánek na Praze 8 pod vedením zastupitelky Margarety Johnové. Děti z Klokánku jsou podle Margarety Johnové aktivními sběrači barevných víček a věří, že Kubíčkovi z Neratovic pomohou k lepší budoucnosti.

Kromě Klokánku se do sběru zapojilo celé ANO na Praze 8, takže pytlíky s víčky najdete v našich kancelářích, třeba u radního Radomíra Nepila. „Je to to nejmenší, co můžeme udělat, abychom pomohli“ říká Radomír Nepil. Od září jsme vysbírali stovky a stovky plastových víček, které se zpeněží jako druhotná surovina. Výtěžek pak jde na podporu postižených dětí, jako je „náš“ Jakub Navara.

Víčka budeme sbírat i přes Vánoce a celé svátky, a doufáme, že zvýšíme množství vybraného materiálu a tím i výši finanční pomoci pro Kubíčka oproti minulým rokům!

Více informací o víčkách pro Kubíčka i o příběhu Navarových najdete na webových stránkách http://jakubnavara.webnode.cz/.

14. 12. 2015